MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstolar 7685537
*
nr 768 5537
Karmstolar
1 par, barockstil, tidigt 1900-tal
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 30 juli 2012
kl 19:34:15
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
29/7 20:39:49
1
950 kr
29/7 20:40:44
1
950 kr
30/7 10:27:30
2
1.000 kr
30/7 18:24:47
3
1.100 kr
30/7 19:20:06
2
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: barock barock-stil barockstil karmstol karmstolar sekelskifte stol stolar tidigt 1900-tal
-
2041 Akvarell
Aina Larsson (f. 1935), Sverige. Stol. Signerad. B..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:47
-
4257 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige.
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:06
-
5199 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. Farmor
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:50
-
5090 Fåtölj
Howard modell
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:35
-
5028 Fåtölj
Yngve Ekström (1913-1988), Sverige, Lamino, Swedes..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:01
-
5175 Fåtöljer
ett par, JINDRICH HALABALA, tillskriven. Tjeckien,..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:59
*
Karmstolar
nr 768 5537
Karmstolar
1 par, barockstil, tidigt 1900-tal
Utrop: | 1.500 kr |
---|---|
Såld: | 1.200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 30 juli 2012 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
29/7 20:39:49 | 1 | 950 kr |
29/7 20:40:44 | 1 | 950 kr |
30/7 10:27:30 | 2 | 1.000 kr |
30/7 18:24:47 | 3 | 1.100 kr |
30/7 19:20:06 | 2 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: barock barock-stil barockstil karmstol karmstolar sekelskifte stol stolar tidigt 1900-tal
-
2041 Akvarell
Aina Larsson (f. 1935), Sverige. Stol. Signerad. B..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:47 -
4257 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige.
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:06 -
5199 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. Farmor
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:50
-
5090 Fåtölj
Howard modell
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:35 -
5028 Fåtölj
Yngve Ekström (1913-1988), Sverige, Lamino, Swedes..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:01 -
5175 Fåtöljer
ett par, JINDRICH HALABALA, tillskriven. Tjeckien,..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:59